【】 2018CES Ebyte tregon festën

Të 2018CES shumëpritur filloi zyrtarisht në Las Vegas, SHBA më 9 janar (Pekin Koha:. 10thJan). Përhapja sipërfaqe më shumë se 10 ekspozita në Las Vegas, CES është e hapur për jashtë, duke mbuluar një sipërfaqe prej mbi 200,000.00m². Ebyte gjithashtu u bashkua thisexhibition dhe fituar shumë lëvdata unanimisht nga miqtë e huaja dhe mediave.

Si përfaqësues i Kinës Elektronikë, Ebyte treguar produktet tona të reja në të gjithë botën dhe fituar shumë lëvdata.

20181161717278610

20181161717284373

20181161717308566

mbulimi mediatik

 

20181161728338883

Me excellentquality, aplikim të gjerë të produkteve dhe prezantimit tonë profesional, Ebyte tërhoqi shumë vizitorë këtu. Në të njëjtën kohë, gazetarët lokale të lajmeve janë të interesuar dhe erdhi për të intervistuar. Stafi ynë shpjegoi disa industri-leadingproducts, të tilla si zbatimi i 433M transmetimit të plotë-duplex dhënave në UAV, Zigbee ad-hoc, në distancë 20 km i gjatë dhe me shpejtësi të lartë modem transmetimit të të dhënave, dhe anti-ndërhyrje module fortë frekuencave-hopping.

Shumë markave dhe Ebyte shihni rastin e madh së bashku

 

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin


Ora Post: Jan-17-2018
WhatsApp Online Chat !